Zielona Kawa

Zielona kawa na odchudzanieObecność medialna niektórych produktów sprawia, że tysiące ludzi zaczynają się z dnia na dzień interesować związkami, które dotychczas nie funkcjonowały w publicznej świadomości. Tego typu historie doprowadziły do rozwoju największych światowych marek, ale w podobny sposób został wypromowany keton malinowy i ekstrakt z zielonej kawy. Co spowodowało, że dr Dunkan i dr Oz zainteresowali się nieznanymi dotychczas składnikami?

Utrata 16% tłuszczu potwierdzona badaniami klinicznymi
Uczestnicy eksperymentu naukowego przeprowadzonego przez dr Vinsona w ciągu 12 tygodni dostarczyli wszystkim zainteresowanym skutecznością ekstraktu z zielonej kawy niezwykle cennych informacji:

stosowanie kwasu ekstraktu z zielonej kawy w ramach kuracji odchudzającej NIE wymaga stosowania innych diet!
stosując się do zaleceń producenta tabletek na odchudzanie zielona kawa NIE musisz wdrażać planów treningowych ani ćwiczeń!
codzienne przyjmowanie tabletek zielona kawa jest wystarczającym elementem kuracji odchudzającej!

Czy Zielona kawa NAPRAWDĘ pozwala schudnąć?

ziarna zielonej kawyTabletki na odchudzanie Zielona Kawa są dla organizmu potężnym BODŹCEM, który prowadzi wszystkich stosujących się do zaleceń wskazanych przez dystrybutora do efektów, które zadziwiły dr Oza i dr Ducana po tym, jak zapoznali się z wynikami badań przeprowadzonych przez dr Vinsona. Wspomniane badania były przeprowadzone na grupie 16 śmiałków, którzy w ciągu 22 tygodni stracili średnio 6,9kg! Potwierdzeniem badań naukowych jest test przeprowadzony przez samego dr Oza, który nie wierząc wynikom badań zdecydował się zaprosić do własnego programu 100 kobiet, które przyjmowały zamiennie tabletki zawierające ekstrakt z zielonej kawy i placebo. Kobiety, które przyjmowały ekstrakt z zielonej kawy schudły średnio 2 X tyle, co kobiety przyjmujące placebo!

W jaki sposób zielona kawa wspomaga odchudzanie?
Niepalone, zielone ziarna kawy zawierają w swoim składzie wyjątkowy związek – kwas chlorogenowy. Kwas ten jest kluczem do osiągnięcia efektu odchudzania o jakim nie było dotychczas mowy bez stosowania syntetycznych tabletek odchudzających . Tabletki na odchudzanie zawierające w swoim składzie kwas chlorogenowy inicjują proces odchudzania, ponieważ pobudzają wątrobę do spalania zmagazynowanych w tkankach komórek tłuszczu. Jest to NAJWAŻNIEJSZA funkcja tego związku. Kwas chlorogenowy prowadzi ponadto do spowolnienia konwersji spożywanych w glukozę, której obecność we krwi prowadzi do rozwoju cukrzycy typu 2 a w skrajnych przypadkach nawet do hiperglikemii – są to swoiste schorzenia bardzo często dotyczące osób z otyłością. Stosowanie tabletek na odchudzanie zielona kawa pozwala NATYCHMIAST zauważyć różnicę w jakości życia a w dłuższej perspektywie prowadzi do powrotu do pełni sprawności fizycznej, bo nie ma co się oszukiwać – otyłość to ograniczenia!

Kwas chlorogenowy kluczem do Twojego sukcesu!

Kwas chlorogenowy jest związkiem, którego nie brakuje w w zielonych ziarnach kawy, ale NIE ma go wcale w ziarnach kawy poddanych procesowi palenia. Wysoka temperatura niezbędna do przeprowadzenia procesu palenia kawy niszczy całkowicie ten wyjątkowy związek, dlatego po zakupie tabletek z zielonej kawy należy przechowywać tabletki z dala od wszelkich źródeł ciepła, żeby nie dopuścić do rozpadu tego odchudzającego związku!

Cena gra rolę – uważaj na tanie produkty z niskiej półki
Wysoka skuteczność tabletek na odchudznie zielona kawa sprawia, że produkt stał się ofiarą własnego sukcesu. Wśród dystrybutorów, których znaleźć można na największych serwiasach aukcyjnych zajmujacych się sprzedażą tabeltek na odchudzanie zielona kawa nie brakuje ofert charakteryzujących się niską ceną, które dotyczą sprzedaży nieskiej jakości tabletek na odchudzanie pochądzących z niewiadomych lub mało wiarygodnych źródeł. W efekcie zauafanie konsumentów do produktu jest mocno podkopywane. Decydując się na kurację z zastosowaniem tabletek na odchudzanie zielona kawa nie szukaj produktów z najniższej półki! Produkcja wysokiej jakości tabletek odchudzających zielona kawa, prowadzona pod ścisłą kontrolą instytutów zajmującyh się nadzorowaniem produkcji nie jest tania i naciskając przycisk „kup teraz” musisz zdawać sobie z sprawę z tego że cena produktu gra istotną rolę

Czysty ekstrakt z zielonej kawy…czyli jaki?
Nie ma jednoznacznej definicji, która określałaby procentową czystość ekstraktu z zielonej kawy, ponieważ jest to wartość nie do zmierzenia! Nie ma regulacji, która określałaby, że konkretny ekstrakt jest „czysty”. Najważniejszą informacją, która powinna się znaleźć na opakowaniu, jest procentowa zawartość kwasu chlorogenowego oraz wielkość wagowa związku w miligramach znajdujaca się w pojedynczej kapsułce. Doktor Vince, który prowadził badania nad skutecznością kwasu chlorogenowego wykazał, że optymalną dawka kwasu chlorogenowego, która prowadzi do efektywnego odchudzania NIE powinna przekraczać 800mg! Przekraczanie tej dawki może prowadzić do odwrotnych efektów od zamierzonych.

tabletki zielona kawaPrzed zakupem uważnie przeczytaj etykietę!
Przed ostateczną decyzją o zakupie tabletek na odchudzanie zielona kawa zapoznaj się z informacjami zamieszonymi na etykiecie, ponieważ jedynie dane zamieszczone przez producenta pozwalają ocenić czy otrzymujesz produkt najwyższej jakości. Dr Oz szczególnie poleca produkty, które zawierają:

przynajmniej 45% kwasu chlorogenowego
nie zawierają syntetycznych wypełniaczy
zawierają 400 mg kwasu chlorogenowego w każedej tabletce
Jeśli na etykiecie tabletek, które chcesz kupić znajdują się takie informacje, wówczas możesz być pewien, że kupujesz produkt najwyższje jakości, którego właściwości odchudzające zostały potwierdzone ekspertyzami naukowymi!