Tabletki Zielona Kawa

Czołowe gwiazdy szklanego ekranu oraz celebrytki dbające o atrakcyjny wygląd i smukłą sylwetkę sięgają po preparaty zawierające zieloną kawę. Pierwsze informacje o odchudzających właściwościach zielonej kawy pojawiły się na łamach American Journal of Clinical Nutrition, autorzy porównali dwie grupy stosujące dietę 1200 kalorii, z których jedna piła zieloną, a druga czarną kawę. Po miesiącu okazało się, że w grupie pijącej zieloną kawę zmniejszenie wagi ciała średnio wynosiło 2 kg, druga grupa zanotowała dużo gorszy wynik.

Chcesz pozbyć się kilku kilogramów? Walczysz z cellulitem? Masz dolegliwości jelitowe? Masz problemy z koncentracją? Chcesz obniżyć poziom cholesterolu we krwi? Chcesz zmniejszyć apetyt i wyeliminować podjadanie pomiędzy posiłkami? Ekstrakt z zielonej kawy pomoże Ci skutecznie odzyskać szczupłą sylwetkę i zapewni harmonijne funkcjonowanie organizmu. Nie lubisz kawy? Poniżej przedstawimy informację na temat tabletek z wyciągiem zawierającym zieloną kawę.

Bogata zawartość kwasu chloregonowego w tabletkach z zielonej kawy przyśpiesza metabolizm tłuszczy, powodując szybsze ich spalanie, natomiast kofeina dodaje nam energii i zwiększa zapał do pracy i wysiłku fizycznego. Nasz organizm dostaje odpowiednią dawkę energii, a my nie odczuwamy tak często głodu, jak wcześniej.

Podczas kuracji odchudzającej z wykorzystaniem preparatów z ekstraktem z zielonej kawy należy pamiętać o dostarczaniu odpowiedniej ilości płynów, nie mniej niż 2 litry dziennie, z czego 1 litr powinna stanowić niegazowana woda mineralna.

Jedna tabletka „Zielona Kawa” zawiera kofeinę odpowiadającą połowie filiżanki zwykłej kawy. Osoby nietolerujące czarnej kawy nie powinny przyjmować preparatów zwierających wyciąg z zielonej kawy. Jeżeli po 30 dniach regularnego zażywania tabletek z zieloną kawą nie zrzucimy ani kilograma powinniśmy zaprzestać kuracji. Odpowiedzmy sobie jednak szczerze na pytanie czy nie wprowadziliśmy do swojej diety jakiegoś tuczącego produktu. Częstotliwość zażywania tabletek podana jest każdorazowo na ulotce dołączonej do preparatu. Amerykańskie badania wykazały, że najlepsze wyniki osiąga się przyjmując trzy dawki na dobę.

Czym różnią się poszczególne preparaty zawierające ekstrakt z zielonej kawy?
Część oferowanych preparatów posiada wzbogacony skład w dodatkowe mikroelementy, witaminy, zioła i ekstrakty mające na celu efektywniejsze działanie. Różnią się też ceną, która waha się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Dostępne są także tabletki nie zawierające kofeiny, posiadające w swoim składzie kwas chloregonowy, wyciąg z zielonej herbaty oraz substancje wypełniające i przeciwzbrylające. Są one skuteczne, ponieważ główne działanie odchudzające i zmniejszające apetyt preparaty zawdzięczają działaniu kwasu chlorogenowego.

Stosując preparaty z ekstraktem z zielonej kawy uzyskamy atrakcyjną i smukłą sylwetkę, pozbędziemy się niebezpiecznych toksyn zalegających w naszym organizmie, zregenerujemy komórki, zredukujemy tkankę tuszową, nabierzemy energii i wigoru oraz opóźnimy proces starzenia się.

kapsułki zielona kawaGdzie kupić zieloną kawę?
Ekstrakt z zielonej kawy dzięki zawartości kwasu chlorogenowego doskonale wspomaga nasze wysiłki zmierzające do zrzucenia zbędnych kilogramów. Przeprowadzone badania min. w szpitalach San Antonio oraz Sanata Margetita we Włoszech potwierdziły tę tezę. Pacjentów podzielono na dwie grupy, każda z nich otrzymywała dziennie nie więcej niż 1200 kalorii. Dodatkowo w jednej z tych grup podawany był preparat z ekstraktu z zielonej kawy. W efekcie, czego średni spadek masy ciała był aż o 3 kg większy niż wśród pacjentów stosujących jedynie dietę 1200 kalorii bez dodatkowej suplementacji.

Zawarty w zielonych ziarnach kawy kwas chlorogenowy przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, poprzez przyśpieszenie procesów metabolicznych zachodzących w naszym organizmie. Działanie to połączone z działaniem kofeiny zawartej w zielonej kawie ma kluczowe znaczenie dla procesu odchudzania, ponieważ tracimy tkankę tłuszczową, której spalanie zapewnia nam odpowiednią ilość energii i nie odczuwamy głodu. Zwiększona witalność sprzyja podejmowaniu wysiłku fizycznego, co dodatkowo potęguje efekty kuracji odchudzającej. Pamiętajmy, że jedynie zielona, niepalona kawa posiada w swoim składzie kwas chloregonowy i tylko ona może być wykorzystywana, jako suplement diety podczas odchudzania.