dieta owocowa
Dieta

Dieta bananowa

Bardzo ciekawą i dosyć kontrowersyjną dietą jest dieta bananowa. Została stworzona przez japońskie małżeństwo, które uzyskało bardzo dobre rezultaty swoich starań. Bananowy program odchudzania stał się popularny na świecie przez pewną japońską gwiazdę operową, która dzięki stosowaniu tej diety bardzo szybko schudła.

Pomysłowe, japońskie małżeństwo stworzyło trzy warianty bananowego szaleństwa. Pierwszy z nich trwa najdłużej, bowiem cały miesiąc i nosi nazwę „poranna dieta bananowa”. Jak sama nazwa wskazuje, banana w tej diecie spotkamy z samego rana. Popijając go szklanką pełną przegotowanej wody, mamy pożywne śniadanie. Ta dieta może spodobać się wielu łakomczuchom, gdyż w ciągu dnia, możemy pozwolić sobie na co mamy ochotę, oczywiście wykluczając rzeczy tłuste, z dużą ilością cukru i kaloryczne. Warto również zrezygnować z alkoholu. Kolejną zasadą tego wariantu, jest popijanie każdego posiłku szklanką wody w temperaturze pokojowej. Ostatni posiłek można zjeść przed godziną 20. Taki wariant może pomóc zrzucić nawet 7 kilogramów w miesiąc. Drugi pomysł na dietę z bananem w roli głównej, to dieta musli. Śniadanie, obiad i kolacja, to właśnie musli z bananem, jogurtem naturalnym i miodem, a na podwieczorek małe jabłuszko. Taka dieta trwa tydzień, tu również można schudnąć 7 kilogramów, ale jest to już bardziej rygorystyczny wariant, który nie każdemu przypadnie do gustu. Dla osób, chcących uzyskać szybkie rezultaty, mamy 3 wyjście- trzydniowa dieta, każdego dnia jemy 3 banana i pijemy 3 szklanki wody.

Ostatni wariant brzmi szalenie. Jak można sobie pomóc, wspomóc silną wolę, aby nie podjadać zakazanych produktów przez 3 dni, tydzień czy miesiąc? Istnieje idealne rozwiązanie. Slimcea, to suplement diety, pomagający zrzucić zbędne kilogramy, bez większego trudu.

Zobacz źródło informacji:

artroser skład i działanie I bioxyn allegro I ravestin czy kupie w aptece I sliminazer stosowanie

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *