preparat obniżający cholesterol
Zdrowie

Ravestin w walce z cholesterolem

suplement diety obniżający cholesterol RavestinWysoki poziom cholesterolu w naszym organizmie, jest niezwykle groźny dla naszego zdrowia. Cholesterol rośnie stopniowo i wskazuje na problem z przemianą metaboliczną w naszym ciele. Jeżeli poziom cholesterolu jest za wysoki, wówczas wzrasta ryzyko miażdżycy, choroby wieńcowej, udaru mózgu, a także amputacji kończyn ze względu na ich niedokrwistość. Krótko mówiąc, zbyt dużo poziom cholesterolu we krwi zatyka nasze żyły i tętnice co uniemożliwia prawidłowy jej przepływ w naszym organizmie.

Aby skutecznie walczyć z wysokim poziomem cholesterolu, przede wszystkim należy skonsultować się z lekarzem i wdrożyć, odpowiednie, zalecane przez niego leczenie. Wiadomym jest, że w poprawie naszego metabolizmu, zdrowia, a tym samym i poziomu cholesterolu, pomoże zwiększona ilość ruchu (aktywności fizycznej) oraz ograniczenie spożywania tłuszczów. Warto także stosować zbilansowaną dietę, a także i suplementy diety, które pomogą nam w naszej walce z wysokim poziomem cholesterolu.

Jednym z takich suplementów jest właśnie Ravestin. Suplement wspomaga nasz organizm w walce z zbyt wysokim poziomem cholesterolu. Ravestin działa na kilka sposobów jednocześnie. Przede wszystkim zmniejsza on grubość blaszek miażdżycowych w naszych żyłach i tętnicach. Po drugie, obniża poziom cholesterolu we krwii i pomaga w pozbyciu się złogów tłuszczu – powstałych w wyniku wysokiego poziomu cholesterolu. I po trzecie, suplement wzmacnia i uelastycznia ścianki żył i tętnic w naszym organizmie, oraz wspomaga zdolność do ochrony przed przyleganiem nowych złogów a tym samym przeciwdziała powstawaniu zatorów żylnych.

Ravestin wystarczy stosować w ilości jednej tabletki dziennie, popijając szklanką wody, aby już po miesiącu zauważyć widoczne efekty.

Źródło: https://pl.wikipedia.org

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *