preparat wspomagający leczenie cukrzycy
Suplementy

Jak Sugarept może wspomóc Cie w walce z cukrzycą

preparat wspomagający leczenie cukrzycy SugareptJeżeli obawiasz się cukrzycy, bądź jesteś w grupie ryzyka zagrożonej tą chorobą, warto zawczasu zadbać o swoje zdrowie i o swoją przyszłość. Nie od dziś wiadomo, że zdecydowanie korzystniej i lepiej jest zapobiegać aniżeli leczyć. idąc tym tokiem myślenia, już dziś zainteresuj się swoim zdrowiem i przeprowadź badania kontrolne.

Sugarept jest naturalnym suplementem diety, który wspomaga regulację poziomu glukozy. Składniki aktywne które zawiera, przyczyniają się do zwiększania produkcji naturalnej insuliny oraz dążą do usprawnienia pracy trzustki – wytwarzającej insulinę. Suplement może pomóc również w powstrzymaniu uczucia głodu, bądź inaczej rzecz ujmując, w jego stłumieniu, tak by ograniczyć owe uczucie. Poprzez poczucie wypełnienia jelit, ograniczona jest chęć podjadania. Tym samym Sugarept nie tylko wspomaga gospodarkę glukozową w organizmie, ale jednocześnie pomaga w odchudzaniu, a co za tym idzie i w regulowaniu metabolizmu.

Formuła suplementu jest certyfikowana i bezpieczna – przeprowadzona została seria badań i testów. Produkt należy stosować w dawce jednej kapsułki dziennie, którą należy popić szklanką wody. nie wolno przekraczać zalecanej do spożycia dawki w ciągu dnia. Przechowywać go należy w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze nie przekraczającej 30 stopni Celsjusza.

Sugarept to połączenie pięciu naturalnych składników: Morwa biała (pomagająca w ograniczeniu po posiłkowej hiperglikemii poprzez spowolnienie tempa rozkładu skrobi na cukry proste), Koci pazur (wzmacnia organizm i nasza odporność), Gymnema sylvestre (roślina która podnosi poziom insuliny ze względu na zwiększoną pracę enzymów odpowiedzialnych za spalanie cukrów), Kozieradka (ogranicza poziom glukozy we krwi po jedzeniu) oraz gorzki melon (zawierający substancje oddziałujące na enzym AMPK).

Źródło https://pl.wikipedia.org
Przeczytaj więcej

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *